РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ «ОСІННІЙ ЛЬВІВ» CACIB 10.10.2015
КРАЩИЙ БЕБІ:
1 місце - ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР - STARLIGHT LAB'S COMES AND WINS, Вл. KAZIMIRENKO YU&KOVZUS N
2 місце – ЦВЕРГПИНЧЕР - BREND NATALI UKROTITEL SERDETS FOR G.B&D.E, Вл. V RADKO&G SEREDA
3 місце - БЕРНСКИЙ ЗЕННЕНХУНД - CABERTON PRIDE OF JUSTIN, Вл. E YERMILOVA
4 місце - НЕМЕЦКИЙ БОКСЕР - IMIR PERLE VON BUG, Вл. SEMIN A
КРАЩЕ ЦУЦЕНЯ:
1 місце - УИППЕТ - DOGERIUM ALPHA, Вл. A SZULC
2 місце – ЦВЕРГШНАУЦЕР(ЧЕРН С СЕРЕБР) - ALBAROSSI'K WHISPER OFNIGHT, Вл. O&V MARKEVICH
3 місце - ГОЛДЕН РЕТРИВЕР - COLD RIVER DE RIA VELA, Вл. N VEREMIY
4 місце - АКИТА - AKARI ANGELAND NAMAKO, Вл. KROT L
КРАЩИЙ ЮНІОР:
1 місце - АЛЯСКИНСКИЙ МАЛАМУT - BLACKBERRY JAM ALTAY ROCK, Вл. GARMATA
2 місце – НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА - DOLORIS DJELEP-HOUSE, Вл. GRYMALYUK D
3 місце - АМЕРИКАНСКИЙ КОКЕР СПАНИЕЛЬ - GLAMOROUS GENTLEMAN GREEN PLACE POLAND, Вл. B KROLAK
4 місце - ЦВЕРГПИНЧЕР - MALEFISENTA, Вл. O MALEEVA
КРАЩИЙ ВЕТЕРАН:
1 місце - ВЕЛЬШ КОРГИ ПЕМБРОК - HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE, Вл. N LITVINENKO
2 місце – НЕМЕЦКИЙ БОКСЕР - ENEA VON SCHRECK, Вл. FILIPENKOV I
3 місце - АМЕРИКАНСКИЙ СТАФФОРДШИРСКИЙ ТЕРЬЕР - EFFEL ALAKOL, Вл. CHIKALINA E
4 місце - БУЛЬТЕРЬЕР СТАНДАРТНЫЙ - MIRABELLA, Вл. DUKHANINA U
BOG – 1:
1 місце - ВЕЛЬШ КОРГИ ПЕМБРОК - HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE, Вл. N LITVINENKO
2 місце – НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА - DOLORIS DJELEP-HOUSE, Вл. GRYMALYUK D
3 місце - КОЛЛИ длинношерстный - ATLEN HEALENT QUART OF ME, Вл. E IGUMNOVA
4 місце - АВСТРАЛИЙСКАЯ ОВЧАРКА - I'EWBOR DU GLACIER DES PANDAS, Вл. E BORKIEWICZ
BOG – 2:
1 місце - БЕРНСКИЙ ЗЕННЕНХУНД - ELENBERNER BOMOND, Вл. E YERMILOVA
2 місце – ШАР ПЕЙ - EFFEKT STAR IZ DOMA BSS, Вл. ACHKASOVA N
3 місце - ЦВЕРГШНАУЦЕР(ЧЕРН С СЕРЕБР) - ALBAROSSI'K WHISPER OFNIGHT, Вл. O&V MARKEVICH
4 місце - НЕМЕЦКИЙ БОКСЕР - GEKATA BRISART NORDOM, Вл. BELORUS T
BOG – 3:
1 місце - ЙОРКШИРСКИЙ ТЕРЬЕР - CASINO ROYALE LUXURY GOLD, Вл. I SLAWINSKA
2 місце – КЕРРИ БЛЮ ТЕРЬЕР - BALBOA MACHT POINT, Вл. V NIKITINA&E DIDUKH
3 місце - СИЛИХЕМ-ТЕРЬЕР - ALBAROSSI'K HIGH HOPE, Вл. O&V MARKEVICH
4 місце - ВЕСТ ХАЙЛЕНД УАЙТ ТЕРЬЕР - MALALA VIXAN, Вл. B PRZYGODSDSKA
BOG – 4:
1 місце - ТАКСА СТАНДАРТНАЯ длинношерстная - PRAMADA'S BENTLEY DAGI DOG, Вл. D ORACZEWSKA
2 місце – ТАКСА СТАНДАРТНАЯ гладкошерстная - GOLDADER PRIOR, Вл. TAR K&N
3 місце - ТАКСА КАРЛИКОВАЯ жесткошерстная - DACHS DESIGN FLAUWE FESTIVAL, Вл. E OPALINSKAYA
4 місце - ТАКСА КАРЛИКОВАЯ гладкошерстная - GREAT KAPRIZ HAZELBURN, Вл. G KUCHARSKA
BOG – 5:
1 місце - АМЕРИКАНСКАЯ АКИТА - ABAMA BARAKA KONCHA ZASPA, Вл. ONISHCHENKO T
2 місце – ШИБА ИНУ - CHIZU CRIMEAN KHAN, Вл. YU KHALILOVA
3 місце – САМОЕД - DORIAN SPRING CHILI PEPPERS, Вл. MAKSUROVA E
4 місце – АКИТА - SAYURI HANABATAKE, Вл. OLEYNIK E
BOG – 6:
1 місце - БИГЛЬ - SOL FORTRESS BERNARD BLUE STAR, Вл. MYRONENKO T
2 місце – БАССЕТ-ХАУНД - UKRAINIAN BOMOND HOWARD-SHAW, Вл. MARTYNIV T
3 місце – МАЛАЯ ГОЛУБАЯ ГАСКОНСКАЯ ГОНЧАЯ - VELLBASS LE BLEU CARDINALIS, Вл. A STYRANKA
BOG – 7:
1 місце - АНГЛИЙСКИЙ ПОИНТЕР - WEIMPOINT NAUGHTY LIL' DENON D'HELEN, Вл. E TRUFANOVA
2 місце – БРАККО ИТАЛЬЯНО - ARTEX IL SENSO DELLA VITO, Вл. A DANILENKO
3 місце – ВЕЙМАРАНЕР - SILKI SHAINE, Вл. A NELYUB
4 місце – НЕМЕЦКАЯ ГЛАДКОШЕРСТНАЯ ЛЕГАВАЯ - VELVET BLACK VON DEN DONAU-WIRBELN, Вл. N VEREMIY
BOG – 8:
1 місце - АМЕРИКАНСКИЙ КОКЕР СПАНИЕЛЬ - GALISTAR VIVAT THE KING, Вл. ANICHKINA T
2 місце – ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР - BIG BOSS FLOWERS OF CARPATHIANS, Вл. BORETS’KYI P.A
3 місце – ГОЛДЕН РЕТРИВЕР - GRINGO GOLDEN PRINCE KATTYVAL, Вл. MATSAPURA M
4 місце – FIELD SPANIEL - WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, Вл. EWA OSTAPCZUK-GEBKA
BOG – 9:
1 місце - ПУДЕЛЬ ТОЙ - RIO RITA TOP STIEL, Вл. SIMKINA I
2 місце – ПЕКИНЕС - DARK WINNER SUN LION KINDOM, Вл. GRYNIV U&GUNDA R
3 місце – КИТАЙСКАЯ ХОХЛАТАЯ СОБАКА - DIAMANTOVAYA ROSSIP' IZ GORODA SLAVY, Вл. ZAGUDALOVA I
4 місце – МАЛЬТЕЗЕ - COCONUT MILK FLOWER OF ANDORRA, Вл. POLONSKAYA V
BOG – 10:
1 місце - УИППЕТ - TAPPINSKIS RUBI FOR DOGARIUM, Вл. A SZULC
2 місце – РУССКАЯ ПСОВАЯ БОРЗАЯ - LASKA, Вл. SKACHKO O
3 місце – ЛЕВРЕТКА - SILVENTO GAIA, Вл. STAKHORSKAYA A-NEMCHENKO O
4 місце – АФГАН - VECHNOST DIANA FATE TO BE QUEEN, Вл. CHERNIENKO E
BIS:
1 місце - ПУДЕЛЬ ТОЙ - RIO RITA TOP STIEL, Вл. SIMKINA I
2 місце – ЙОРКШИРСКИЙ ТЕРЬЕР - CASINO ROYALE LUXURY GOLD, Вл. I SLAWINSKA
3 місце – АМЕРИКАНСКАЯ АКИТА - ABAMA BARAKA KONCHA ZASPA, Вл. ONISHCHENKO T
4 місце – БИГЛЬ - SOL FORTRESS BERNARD BLUE STAR, Вл. MYRONENKO T
ПЛЕМІННА ПАРА:
1 місце - СЕНБЕРНАР длинношерстный - NEBUKADNEZAR VAN'T HOF TEN EYNDER
& BRUNHILDA SCANDIA LEMBOX, Вл. KACHMAR N & FILIPENKOV I
2 місце – КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЬЗ СПАНИЕЛЬ - HAPPY KING IZ SVETLANIYH GRIOZ
& TAYNAYA STRAST IZ SVETLANINYH GRIOZ, Вл. S KANAEVA
3 місце – ШВЕЙЦАРСКАЯ БЕЛАЯ ОВЧАРКА - SHAMIR ARDI LA BLANKPAPILIO
& TORIONA ALMIRA OF ANGELOTTI, Вл. PRYNDAK L
4 місце – СРЕДНЕАЗИАТСКАЯ ОВЧАРКА - ZAUR TA-HUDHA& AZARIYA TA-HUGHA, Вл. BODNARCHUK T
РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ «ОСІННІЙ ЛЬВІВ» CAC 11.10.2015
КРАЩИЙ БЕБІ:
1 місце - БУЛЬДОГ - HOLLYWOOD LVOVSKA SONATA, Вл. ZYBENKO T
2 місце – АВСТРАЛИЙСКАЯ ОВЧАРКА - LORD SRDCOVE ESO, Вл. E YERMILOVA
3 місце - БЕРНСКИЙ ЗЕННЕНХУНД - CABERTON PRIDE OF JUSTIN, Вл. E YERMILOVA
4 місце - КАНЕ-КОРСО - RED & BLACK STAR AWARD FOR ME, Вл. MUDRAK I
КРАЩЕ ЦУЦЕНЯ:
1 місце - ГОЛДЕН РЕТРИВЕР - COLD RIVER DE RIA VELA, Вл. N VEREMIY
2 місце – НЕМЕЦКИЙ БОКСЕР - MERAVIGLIOSA SANVITA, Вл. A KIELKIEWICZ
3 місце – БИГЛЬ - PRADA FOR ANNA EXSTRIM BE, Вл. A KOZMENKO
4 місце - МОПС - ANIMO GRATO AISHA BAKKARDI, Вл. KOVALEVA S
КРАЩИЙ ЮНІОР:
1 місце - БИГЛЬ - GRAND AMBER WHITE FAVORITE CONTINUUM ENERGY, Вл. A KOZMENKO
2 місце – СИБИРСКИЙ ХАСКИ - WHUTE LAND DEAR JESSI, Вл. MELNICHYK M
3 місце - ДЖЕК РАССЕЛ ТЕРЬЕР - LADUSHKA OMRI RELIZAN, Вл. SAMBA O
4 місце - ЦВЕРГПИНЧЕР - MALEFISENTA, Вл. O MALEEVA
КРАЩИЙ ВЕТЕРАН:
1 місце - ВЕЛЬШ КОРГИ ПЕМБРОК - HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE, Вл. N LITVINENKO
2 місце – БУЛЬТЕРЬЕР СТАНДАРТНЫЙ - MIRABELLA, Вл. DUKHANINA U
BOG – 1:
1 місце - НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА - GROSS ABIDOS, Вл. PAKHOLOK B
2 місце – ВЕЛЬШ КОРГИ ПЕМБРОК - JUMANJI HAUS WITYK, Вл. SIZONYUK V
3 місце - НЕМЕЦКАЯ ОВЧАРКА длинношерстная- MIAMI Z AZOVSKOGO BEREGA, Вл. KOZHUSHKO L&V VOLIK
4 місце - ПОЛЬСКАЯ ОВЧАРКА ПОДГАЛЯНСКАЯ - DAFNA, Вл. GORYACHKA O
BOG – 2:
1 місце - СЕНБЕРНАР длинношерстный - NEBUKADNEZAR VAN'T HOF TEN EYNDER, Вл. KACHMAR N
2 місце – ШАР ПЕЙ - MONOPOLIYA IZ DOMA BSS, Вл. ACHKASOVA N
3 місце - БЕРНСКИЙ ЗЕННЕНХУНД - ARNOLD BENEDICT PERRO DA MONTANA, Вл. ANDREEV A & MILENKO I
4 місце - МАСТИНО НАПОЛЕТАНО - EGOR FAVORITO UNIVERSAL BONITA DE MAS, Вл. LUTSYUK V
BOG – 3:
1 місце - СТАФФОРДШИРСКИЙ БУЛЬТЕРЬЕР - WHOOP-DE-DO IT'S SHOWTIME, Вл. CHEGUSOVA N & SYCHOVA YU
2 місце – ЙОРКШИРСКИЙ ТЕРЬЕР - LETVORD BEAUTY LIGHT, Вл. YAKOVENKO N & ZUBENKO A
3 місце - ВЕСТ ХАЙЛЕНД УАЙТ ТЕРЬЕР - SINGLE MALT LORELEI, Вл. RYKOVA M & DEDYUKHINA A
4 місце - ДЖЕК РАССЕЛ ТЕРЬЕР - LADUSHKA OMRI RELIZAN, Вл. SAMBA O
BOG – 4:
1 місце - ТАКСА СТАНДАРТНАЯ гладкошерстная - TAKSAEURASTAR GARRY POTTER, Вл. IVAKHNENKO O
2 місце – ТАКСА КАРЛИКОВАЯ гладкошерстная - MUHA-TSOKOTUHA IZ TAKSOMANII, Вл. GURULA T
BOG – 5:
1 місце - АЛЯСКИНСКИЙ МАЛАМУT - ADMIRAL THE ABSOLUTE WINNER, Вл. KOSHKINA N
2 місце – ШИБА ИНУ - CHIZU CRIMEAN KHAN, Вл. YU KHALILOVA
3 місце – ПОДЕНКО ИБИЦЕНКО - A LA PRIMA BOHEMIA PLATINA, Вл. ZUBENKO T
4 місце – ЧАУ-ЧАУ - LAGHT MY STYLE OF MARY, Вл. A BELIK&S CHALYI
BOG – 6:
1 місце - МАЛАЯ ГОЛУБАЯ ГАСКОНСКАЯ ГОНЧАЯ - VELLBASS LE BLEU CARDINALIS, Вл. A STYRANKA
2 місце – БАССЕТ-ХАУНД - UKRAINIAN BOMOND HOWARD-SHAW, Вл. MARTYNIV T
3 місце – БОЛЬШАЯ ГОЛУБАЯ ГАСКОНСКАЯ ГОНЧАЯ - JAKARTA VOM BERUFSJAGER, Вл. OLDAK W
BOG – 7:
1 місце - БРАККО ИТАЛЬЯНО - ARTEX IL SENSO DELLA VITO, Вл. A DANILENKO
2 місце – НЕМЕЦКАЯ ГЛАДКОШЕРСТНАЯ ЛЕГАВАЯ - VELVET BLACK VON DEN DONAU-WIRBELN, Вл. N VEREMIY
3 місце – АНГЛИЙСКИЙ ПОИНТЕР - WEIMPOINT NAUGHTY LIL' DENON D'HELEN, Вл. E TRUFANOVA
BOG – 8:
1 місце - ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР - STENVEYZ FAIR PLAY, Вл. O POTALAYKO&V BELKOVA
2 місце – АМЕРИКАНСКИЙ КОКЕР СПАНИЕЛЬ - BLACK JEWEL OF THE SHOW, Вл. VYSLOTSKA L
3 місце – АНГЛИЙСКИЙ КОКЕР СПАНИЕЛЬ - IL DIVO AUS KLEIN KAMILLE, Вл. IVANYSHYN Z
BOG – 9:
1 місце - ПУДЕЛЬ ТОЙ - RIO RITA TOP STIEL, Вл. SIMKINA I
2 місце – ФРАНЦУЗСКИЙ БУЛЬДОГ - MISS CHARM PETROPAVLOVSKIY LUKS, Вл. N ZAITSEVA
3 місце – КИТАЙСКАЯ ХОХЛАТАЯ СОБАКА - MALAGUTI MADISON GATTACA, Вл. SYCHOVA YU
4 місце – ПЕКИНЕС - ENEI SUN LION KINDOM, Вл. GRYNIV U & GUNDA R
BOG – 10:
1 місце - РУССКАЯ ПСОВАЯ БОРЗАЯ - OTVAGA, Вл. SKACHKO O
2 місце – ЛЕВРЕТКА - ZABAVA ZNATY HECTOR, Вл. SMYKOVSKAYA L
BIS:
1 місце - СЕНБЕРНАР длинношерстный - NEBUKADNEZAR VAN'T HOF TEN EYNDER, Вл. KACHMAR N
2 місце – АЛЯСКИНСКИЙ МАЛАМУT - ADMIRAL THE ABSOLUTE WINNER, Вл. KOSHKINA N
3 місце – ПУДЕЛЬ ТОЙ - RIO RITA TOP STIEL, Вл. SIMKINA I
4 місце – СТАФФОРДШИРСКИЙ БУЛЬТЕРЬЕР - WHOOP-DE-DO IT'S SHOWTIME, Вл. CHEGUSOVA N & SYCHOVA YU
ПЛЕМІННА ПАРА:
1 місце - СЕНБЕРНАР длинношерстный - NEBUKADNEZAR VAN'T HOF TEN EYNDER
& BRUNHILDA SCANDIA LEMBOX, Вл. KACHMAR N & FILIPENKOV I
2 місце –ШВЕЙЦАРСКАЯ БЕЛАЯ ОВЧАРКА - SHAMIR ARDI LA BLANKPAPILIO
& TORIONA ALMIRA OF ANGELOTTI, Вл. PRYNDAK L
You can do it, too! Sign up for free now at https://www.jimdo.com